Srpen 2013

Něco o mně

24. srpna 2013 v 0:21 | Denisa Veselá |  Deniceé

Narodila jsem se jednoho prosincového večera na čerty roku 1995. Pocházím z města, který je proslavený tím nejlepším pivem na světě. Ano, bydlím na velké vesnici s jednou tramvají.
Po náročném roce neskutečného zoufalství jsem se rozhodla vyměnit střední školu s maturitou za výuční list v oboru kadeřník. Jelikož jsou mé obě dvě ruce levé, tak nevím nevím jestli ji zvládnu.
Mám černé havraní vlasy, které vždy v létě mají barvu karamelu. Mé velké oči mají spíš barvu čokolády Orionu než Milky.
Jsem holka, která na cokoliv sáhne, tak rozbije. Vše dělám ve zbrklosti a spěchu. V životě jsem se smířila s tím faktem, že nemám na nic talent, alespoň jsem ještě nevyzkoušela něco, co by mi šlo. Mezi mé vášně patří tanec, čtení, móda, psaní, historie starověkého Egypta a jízda autem. Ti, kteří máte auto, určitě znáte ten pocit, když Vás něco štve nebo máte plnou hlavu kravin, tak nasednete do auta večer a pustíte si hudbu nahlas a jedete. Jen vy, vaše hudba a vaše auto. Lepší pocit neznám.
Mezi mou další vášeň patří hudba. Poslouchám opravdu vše až od jazzu po tvrdej rock a hip hop.
Vášeň č. 3. Paříž. Když mé uši zaslechnou slovo Paříž, nebo jen hlas Edith Piaf, celá se rozklepu, po celém těle mi naskakuje husí kůže tou krásou a vzpomínkami na ní.
Jsem složitý člověk. Každý kdo mě osobně zná, ví, že mám rozdvojenou osobnost. Jsem velmi náladová, každá kravina mě dokáže vytočit a neovládnu se. V hlavě mi přeskočí a vidím před sebou jen tmu. Slovy dokážu ublížit lidem, který na světě tolik miluju a dala bych za ně život. Sama o sobě vím, že jsem dost zlá. Má další osobnost, tu zná úplně každý. Umím bejt hodná a až moc ulítlá. Hodiny a hodiny se směju každé kravině, která mi proběhne hlavou.